Ritmikas darba lapu seminārs

Vai nokavēji ZOOM semināru par ritmikas darba lapām? Šeit vari noskatīties semināra ierakstu. Zemāk vari arī lejuplādēt seminārā izmantoto darba lapu paraugu un apskatīt tuvāk.

Seminārā dzirdēsi praktiskus ieteikumus no ritmikas darba lapu tematiskā satura autores, Ievas Ūdres. Noklausies Ievas ieteikumus un apskati praktiskus piemērus. Darba lapas vairāku gadu Ievas pieredzes un darba rezultāts, ko, apvienojoties ar skangrams.lv komandu, kopā izveidojām par kaut ko  skaistu, radošu un noderīgu.

Šeit vari lejuplādēt darba lapu paraugu

Pilnās darba lapas meklē šeit!

Darba lapām ir dažādas grūtības pakāpes, tās var izmantot atšķirīgiem sagatavotības līmeņiem un vecumposmiem. Tās ir veidotas ar dažādu tematisko saturu, lai ar tām papildinātu nodarbībā mācīto dziesmu vai klausīto skaņdarbu. Darba lapas nav pašmērķis, bet gan apgūtās vielas nostiprināšanas veids. Ja bērns ritmu apguvis sajūtu līmenī, tad arī darba lapu izpilde nesagādā grūtības, bet gan rada prieku.

Ritmikas darba lapas ir digitāls produkts. Pēc iegādes saņemsi .zip arhīva failu ar pdf formāta darba lapām un darba lapu aprakstu. Ritmikas darba lapas satur 11 tēmas. Katrā tēmā ir 4 – 11 darba lapas. Kopā 89.lpp un detalizēts darba lapu apraksts.

Ietvertās tēmas: lietussargi, vēstules zvēriņiem, mašīnas, sniegpārsliņu ritms un notis, pele un siers, pastmarkas, nošu mājas, zivis, sirsniņas, lieldienu zaķis un citi uzdevumi.

Atlaides kupons !!!

kupona derīguma termiņš beigsies...

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes
Atvaino! Atlaižu kupona derīguma termiņš ir beidzies.