Pavadi aizraujošus brīžus kopā!

Jautras, izglītojošas un muzikālas nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem

Video nodarbības jebkurā laikā un vietā. Sāc nodarbību tad kad tev ir laiks un bērnam ir vēlme darboties. Skolotāja Iveta, kopā ar Ēriku, Tomiņu un Mazo Rafaelu kopā ar Tevi stāstīs pasakas, dziedās dziesmas un jautrosies ar radošiem darbiņiem.

Mācīsimies Latviešu un cittautu pasakas, dzejoļus un tautasdziesmas. Izgatavosim papīra lelles pasakām un rādīsim teātri. Iepazīsim klasisko mūziku un senos komponistus. Priecāsimies un spēlēsim mūzikas instrumentus.

Puteklītes dziesmiņas

Piesakies bezmaksas iepazīšanās nodarbībai šeit:

.
001_Žips

Iveta Brikmane

Esmu mūzikas skolotāja . Mans sirdsdarbs ir saistīts ar bērniem. Mūzika ir tikai viena joma manās zināšanās un pieredzē. Darbs ar bērniem ir kā milzīgs okeāns ar neatklātiem dabas brīnumiem. Un, lai cik nebūtu grāmatu un gudru profesoru par bērnu audzināšanu, to nevar apgūt visas dzīves garumā. Mans lielākais skolotājs manā darbā ir pats bērns – kā individualitāte. Tikai vērojot un ļaujoties plūdumam, mēs varam sajust un atrast bērna patieso ceļa virzību, kur skolotājs var būt kā pavadonis.

Ko tu iegūsi?

Video nodarbība

20+ minūšu video nodarbība reizi nedēļa. Video nodarbībā mācīsimies pasakas, dziesmas un dzejoļus un darbosimies ar pirkstiņiem.

ZOOM nodarbība

20+ minūšu tiešsaistes nodarbība reizi nedēļa. ZOOM nodarbībā atkārtojam tēmas, ko esam apguvuši video nodarbībā.

Darba lapas

Katrai tēmai sagatavotas darba lapas un izgriežamas papīra lellītes teātrim.

WhatsApp grupa

Kopīga grupa komunikācijai, informācijai un printējamajiem materiāliem.

Piesakies bezmaksas nodarbībai