Puteklītes pasaciņas

Video nodarbības jebkurā laikā un vietā. Sāc nodarbību tad, kad Tev ir laiks, un bērnam ir vēlme darboties. Skolotāja Iveta kopā ar Ēriku, Tomiņu un mazo Rafaelu darbosies ar Tevi.

Mācīsimies latviešu un cittautu pasakas, dzejoļus un tautasdziesmas. Dziedāsim dziesmas un klausīsimies mūziku. Priecāsimies un spēlēsim mūzikas instrumentus.

Aizpildīsim darba lapas, krāsosim un zīmēsim. Griezīsim, līmēsim, plēsīsim un lipināsim. Izgatavosim papīra lelles pasakām un rādīsim teātri. Visu liksim kopā vienā lielā stāstā.

001_Žips

Iveta Brikmane

Esmu mūzikas skolotāja . Mans sirdsdarbs ir saistīts ar bērniem. Mūzika ir tikai viena joma manās zināšanās un pieredzē. Darbs ar bērniem ir kā milzīgs okeāns ar neatklātiem dabas brīnumiem. Un, lai cik nebūtu grāmatu un gudru profesoru par bērnu audzināšanu, to nevar apgūt visas dzīves garumā. Mans lielākais skolotājs manā darbā ir pats bērns – kā individualitāte. Tikai vērojot un ļaujoties plūdumam, mēs varam sajust un atrast bērna patieso ceļa virzību, kur skolotājs var būt kā pavadonis.

Ko Tu iegūsi?

Video nodarbības

Strukturētas video nodarbības katrai pasaciņai. Dziesmas, dzejoļi, mūzika un darbiņi smalkās motorikas attīstībai.

Printējamas darba lapas

Katrai tēmai paredzētas printējamas darba lapas un izgriežamas lelles teātrim.

WhatsApp grupa

Grupa komunikācijai informācijai un diskusijām par kursa tēmu un ne tikai.

Nodarbības jebkurā laikā

Darbojies kad ir ērti, vai kad bērnam ir interese. Nekad nevari nokavēt nodarbību.

Kādas pasakas mācīsimies?

Puteklītes pasaciņas

(Piekļuvi pasaciņām iegūsi pakāpeniski. Ne visas nodarbības būs pieejamas uzreiz.)

Ko iegūs Bērni?

Kas nepieciešams mājās?

Biežāk uzdotie jautājumi

Nodarbības piemērotas no 2 gadu vecuma (darbojoties kopā ar kādu no vecākiem) līdz 8 gadu vecumam vai apmēram otrajai klasei.