mācies mūziku savādāk

Mācīties mūziku ir viegli

Teorijai nav jābūt sarežģitai. To iespējams apgūt arī jautri un interesanti. Tas arī ir mūsu mērķis.

Mūzikas mācību materiāli, kas palīdz iemācīties mūzikas teoriju viegli un interesanti. Darba lapas, grāmatas, spēles un stāsti, kas palīdzēs apgūt mūziku ar prieku un aizrautību.

kisspng-holi-illustration-image-desktop-wallpaper-clip-art--5b7b77a276db60.7446501315348182104869

Caur pasakām un mūziku izdzīvojam dzīvi. Dziedam, krāsojam, līmējam un spēlējam teātri. Mācamies valodu un ciparus. Jautri un pilnvērtīgi pavadām laiku kopā ar ģimeni.

Notiņas png

Aizraujošie nošu tēli, stāsti par notiņām un to piedzīvojumiem nošu mājā, kopā ar vijoles atslēgu, basa atslēgu. Dieziem un bemoliem. Toņiem un pustoņiem.

Palīgs mūzikas skolu audzēkņiem. Attīsti savu dzirdes maņu. Sadzirdi un pieraksti savu mīļāko dziesmu melodijas. Iemācies saklausīt akordus un intervālus. 

Jautras, izglītojošas un muzikālas nodarbības

Mācāmies Latviešu un cittautu pasakas, dzejoļus un tautasdziesmas. Izgatavosim papīra lelles pasakām un rādīsim teātri. Apgūsim arī valodas un matemātikas elementus. Iepazīsim klasisko mūziku un senos komponistus u.c.

Animācijas un audio pasakas nošu stāstiņiem

Ar kultūrkapitāla fonda atbalstu ir tapušas animācijas un audio pasakas mūsu grāmatiņām “Septiņi stāsti par notiņām” un “Pa pēdām notiņām”.

Magnētiskā nošu tāfele

Magnētiskā tāfele ir kā spēļu laukums pēc stāstiņu noklausīšanās. Atrodi pareizo vietu nošu tēlam. Apgūsti nošu atrašanās vietu ar krāsainajiem magnētiem, vai vingrinies atrast skolotāja vai mammas nosaukto noti ar melnajiem nošu magnētiem. Atkārtošana ir viens no svarīgākajiem elementiem jaunu zināšanu apguvē.

Septiņi stāsti par notiņām

… ir stāsti par katru no septiņām notiņām. Stāsti aizraujoši un interesanti palīdz sajust un iztēloties katru noti kā tēlu. Ilustrācijas padara nošu tēlus viegli vizualizējamus. Nošu stāstiņi lieliski noder kā pasaka mazajiem pirms gulēt iešanas. Bērniem, sasaistot grūti iegaumējamos, melnos nošu bumbuļus ar krāsainajiem nošu tēliem, ir daudz vieglāk iegaumēt gan nošu nosaukumus, gan to atrašanās vietu nošu līnijās. Stāstiņi ir lielisks palīgs, kā iemācīties notis.

Nošu ilgumu puzle

Nošu ilgumu puzle palīdzēs saprast cik tad ceturtdaļnotis satilpst veselā notī, cik pusnotis un astotdaļnotis.

Parasti nošu ilgumus sāk mācīt jau pirmajā klasē, bet šīs tēmas izpratnei nepieciešamas matemātiskās zināšanas un prasmes, kas tiek apgūtas tikai trešajā klasē. Darbošanās ar šo materiālu bērnu dārza vecumā ieliks pamatu prasmēm kas būs nepieciešamas mūzikas apguvei skolā.  

Grāmata - Pa pēdām notiņām

Pirmajā grāmatā jau iepazītie nošu tēli dodas jaunos piedzīvojumos. Šajā grāmatiņā uzzināsi par nošu ilgumiem, taktsmēru, transponēšanu, intervāliem utt. Grāmata noderēs gan mūzikas skolas 1. un 2. klasē, gan vispārizglītojošajā skolā, gan vecākiem, kuri darbojas ar bērniem mājās.

Jaunākie raksti