Apmaksas veidi

Tiešais bankas pārskaitījums

Ja kā apmaksas veidu izvēlēsies tiešo bankas pārskaitījumu, tad pēc pasūtījuma pabeigšanas veic apmaksu uz uzņēmuma rekvizītiem. Pēc apmaksas, tiklīdz maksājums būs ienācis mūsu bankas kontā, Tavs pasūtījums tiks nodots apstrādei.

Ja iegādājies fizisku produktu, tas tiks iepakots un nodots piegādātājam. Ja iegādājies digitālu produktu, Tev tiks nosūtīts e-pasts ar aktivizētām lejuplādes saitēm. Digitālo produktu lejuplādes faili ir arhivētā .zip formātā. Pārliecinies, vai tavā ierīcē ir nepieciešamā programmatūra arhivētu failu atvēršanai.

PayPal

Izvēloties PayPal kā apmaksas veidu, vari apmaksāt pasūtījumu caur savu PayPal kontu vai arī veikt apmaksu ievadot bankas kartes datus.

Kartes datu un maksājuma apstrādi veic PayPal

Vairāk informācijas par PayPal vari atrast PayPal oficiālajā mājas lapā.

Maksājot ar PayPal, iegādājoties digitālu produktu automātiski saņemsi lejuplādes saites uzreiz pēc kartes datu ievadīšanas un maksājuma apstiprināšanas.

Ja iegādājies fizisku produktu, tas tiks iepakots un nodots piegādātājam.

Internetbanka

Izvēloties apmaksu veikt caur internetbanku, tiksi novirzīts uz sevis izvēlēto banku un apmaksu veiksi internetbankas vidē. Veicot apmaksu caur internetbanku iegādājoties digitālu produktu automātiski saņemsi lejuplādes saites uzreiz pēc maksājuma apstiprināšanas. Ja iegādājies fizisku produktu, tas tiks iepakots un nodots piegādātājam. Banku saišu pakalpojumu SIA skaņgrams interneta veikalam nodrošina Maksekeskus AS. Maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus apstrādā Maksekeskus AS.