Attēloti 3 produkti

 • Magnētiskā nošu tāfele

  42.00

  Magnētiska tāfele nošu apguvei.

  Komplektā magnēti ar nošu tēliem no grāmatas “Septiņi stāsti par notiņām”, kā arī melnas un krāsainas notis – magnēti. Nošu grāmatiņā iepazītos tēlus varēsi salikt nošu mājā – līnijkopā, un atrast katrai notiņai pareizo vietu.

  Kad apgūta nošu tēlu atrašanās vieta nošu līnijās, tad nošu tēlus var aizvietot ar krāsainajiem magnētiem un vēlāk ar melnajiem magnētiem.

  Uzmanību! Šī tāfele nav paredzēta rakstīšanai ar tāfeles flomasteriem. Nošu līnijas ir uzlīme un tāfeles tīrīšanas līdzekļi var to sabojāt.

  Grāmata nopērkama atsevišķi.

  Pieejami vien daži eksemplāri. Nenokavē savu! :)

   

 • Nošu ilgumu puzle

  36.00

  Kas ir pusnots? Cik ceturtdaļnotis satilpst veselā notī?

  Bieži vien bērniem un dažkārt arī pieaugušajiem nošu ilgumi liekas tāda pati raķešzinātne kā pašas notis.

  Šī puzle, viegli un saprotami palīdzēs saprast nošu un paužu ilgumus. Nu vairs nebūs jāgudro, cik un kas satilpst veselā notī :)

  Komplektā trīs dēlīši.

  Sīkāku produkta aprakstu skaties zemāk!

   

 • Pa pēdām notiņām

  15.00

   

  “Pa pēdām notiņām” ir mūsu otrā grāmata, kas ir turpinājums pirmajai grāmatiņai “Septiņi stāsti par notiņām”. Pirmajā grāmatā varēja iepazīties ar notīm Nošu mājā. Taču šī grāmata ir paredzēta solfedžo pamatu apguvei. Tajā var iepazīties ar nošu ilgumiem, taktsmēru, transponēšanu, intervāliem utt. Grāmata noderēs gan mūzikas skolas 1. un 2. klasē, gan vispārizglītojošajā skolā, gan vecākiem, kuri darbojas ar bērniem mājās.